גל טל
הסעות לאורחים

אודות גל טל

חברת "גל-טל מובילים" היא מהחברות הוותיקות והמבוססות בענף התחבורה, פועלת למעלה מ-30 שנה. החברה מנוהלת על ידי מנהלים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בענף ההסעות בישראל. ערכי החברה מתמקדים במתן שירות איכותי ומקצועי ללקוחות, ובהקפדה חסרת פשרות על בטיחות הרכבים, אמינות גבוהה, זמינות, מהירות, דייקנות ונוחות לקוחותיה. מוניטין החברה ואמינותה נרכשו במשך עשרות שנות מתן שירותי תחבורה מגוונים לחברות וארגונים רבים. החברה מעסיקה קצין בטיחות בתעבורה על פי דרישות משרד התחבורה וצוות עובדים ונהגים מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום ההסעות- המעניק שירות אדיב ואיכותי ללקוחות החברה לאורך כל הדרך. נהלי ותהליכי המיון והקליטה הקפדניים המיושמים בקבוצה כוללים, בין היתר, מבדקים חיצוניים הבודקים את התאמת כח האדם בפרמטרים פיזיים ופסיכולוגים שונים. ל"גל-טל מובילים" צי רכב חדיש, הכולל מגוון רחב של סוגים: אוטובוסים, טיוליות,מיניבוסים,רכבי S CLASS. שרותי התחבורה שמספקת "גל-טל מובילים" כוללים בין היתר הסעות קבועות, הסעות מיוחדות,טיולים, הסעות לכנסים ותערוכות.

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :

0 קליפים של גל טל

0 תמונות של גל טל

22 המלצות וחוות דעת על גל טל  


חוות דעת מאת חן מלכה

ניתנה לפני בערך 9 שנים
חתונה
25/05/2015
ירוק על המים
הייתם מעולים! ערב לפני החתונה גילינו שעוד אורחים מעוניינים להצטרף וההסעה היתה כמעט מלאה. קרן עזרה המון וניסתה להחליף לאוטובוס גדול יותר והייתה בקשר עם האיש קשר שלנו עד שהסתדר. כיף לעבוד איתם. תודה!

חוות דעת מאת שמוליק מלמד

ניתנה לפני בערך 9 שנים
חתונה
18/05/2015
ירוק על המים
קיבלנו שירות מעולה החל מהארגונים שליפני החתונה ועד היום של החתונה עצמו! מחירים הכי זולים שיש ההסעות הגיעו בזמן! הנהג היה סובלני וטוב לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה ממליצים לכולם בחום!! :)

חוות דעת מאת שגית יפרח

ניתנה לפני בערך 9 שנים
חתונה
12/05/2015
ביער
יש זוגות שיחשבו שהסעה היא חלק שולי מאוד באירועש אבל היא אחראית בעצם להביא ולהחזיר חלק גדול של האורחים לחתונה ומהחתונה. קיבלנו שירות מצוין היו זמינים לכל שאלה הגיעו בזמן היו אדיבים לנוסעים. ממליצים בחום!!!

חוות דעת מאת ליטל טלקר

ניתנה לפני מעל 9 שנים
חתונה
12/03/2015
ערוגות בושם
שוחחתי עם ישראל מחברת גל טל- בחור שירותי מאוד אדיב וסייע לנו בכל מה שהיינו צריכים בכל שעה. ההסעה היתה מעולה בהלוך אך בחזור היה בלבול מסויים עם הנהג שלא הסכים לעצור בצומת רעננה בחזור למרות שכך סוכם עם ישראל. ישראל התערב והכל הסתדר בסופו של דבר. בסך הכל ממליצה :)

חוות דעת מאת עדי דוכן

ניתנה לפני מעל 9 שנים
חתונה
03/02/2015
The Avenue
בתאריך 3/2 שכרתי את השירות שלכם. השירות היה מזעזע הנהג בחזרה בשעה 2:00 העלה 10 אנשים לאוטובוס ולשאר במוזמנים שיודעים שיש להם הסעה סגר להם את הדלתות בפנים ונסע.. בהמהלך הנסיעה הנהג היה על מהירות גבוהה מאוד והרשה לעצמו לדבר בצ'ט בפייסבוק.. ויש סרטון שהסרטנו. גועל נפש. הנהג מעבר לכך שהתנהג לא כראוי וסגר דלתות לאורחים... הוא התנהג בחוזר אחריות מוחלטת שהיה יכול להיגמר רע מאוד. אשמח שיתקשרו אלינו 0507712990 0507776655