גל טל
הסעות לאורחים

אודות גל טל

חברת "גל-טל מובילים" היא מהחברות הוותיקות והמבוססות בענף התחבורה, פועלת למעלה מ-30 שנה. החברה מנוהלת על ידי מנהלים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר בענף ההסעות בישראל. ערכי החברה מתמקדים במתן שירות איכותי ומקצועי ללקוחות, ובהקפדה חסרת פשרות על בטיחות הרכבים, אמינות גבוהה, זמינות, מהירות, דייקנות ונוחות לקוחותיה. מוניטין החברה ואמינותה נרכשו במשך עשרות שנות מתן שירותי תחבורה מגוונים לחברות וארגונים רבים. החברה מעסיקה קצין בטיחות בתעבורה על פי דרישות משרד התחבורה וצוות עובדים ונהגים מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום ההסעות- המעניק שירות אדיב ואיכותי ללקוחות החברה לאורך כל הדרך. נהלי ותהליכי המיון והקליטה הקפדניים המיושמים בקבוצה כוללים, בין היתר, מבדקים חיצוניים הבודקים את התאמת כח האדם בפרמטרים פיזיים ופסיכולוגים שונים. ל"גל-טל מובילים" צי רכב חדיש, הכולל מגוון רחב של סוגים: אוטובוסים, טיוליות,מיניבוסים,רכבי S CLASS. שרותי התחבורה שמספקת "גל-טל מובילים" כוללים בין היתר הסעות קבועות, הסעות מיוחדות,טיולים, הסעות לכנסים ותערוכות.

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :

0 קליפים של גל טל

0 תמונות של גל טל

18 המלצות וחוות דעת על גל טל  


Wedding_square_sm

חוות דעת מאת חן מלכה

מאי 25, 2015
חתונה
ירוק על המים
הייתם מעולים! ערב לפני החתונה גילינו שעוד אורחים מעוניינים להצטרף וההסעה היתה כמעט מלאה. קרן עזרה המון וניסתה להחליף לאוטובוס גדול יותר והייתה בקשר עם האיש קשר שלנו עד שהסתדר. כיף לעבוד איתם. תודה!
עוד
Wedding_square_sm

חוות דעת מאת שמוליק מלמד

מאי 18, 2015
חתונה
ירוק על המים
קיבלנו שירות מעולה החל מהארגונים שליפני החתונה ועד היום של החתונה עצמו! מחירים הכי זולים שיש ההסעות הגיעו בזמן! הנהג היה סובלני וטוב לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה ממליצים לכולם בחום!! :)
עוד
Photo_19808_square_sm

חוות דעת מאת שגית יפרח

מאי 12, 2015
חתונה
ביער
יש זוגות שיחשבו שהסעה היא חלק שולי מאוד באירועש אבל היא אחראית בעצם להביא ולהחזיר חלק גדול של האורחים לחתונה ומהחתונה. קיבלנו שירות מצוין היו זמינים לכל שאלה הגיעו בזמן היו אדיבים לנוסעים. ממליצים בחום!!!
עוד
Photo_20523_square_sm

חוות דעת מאת ליטל טלקר

מרץ 12, 2015
חתונה
ערוגות בושם
שוחחתי עם ישראל מחברת גל טל- בחור שירותי מאוד אדיב וסייע לנו בכל מה שהיינו צריכים בכל שעה. ההסעה היתה מעולה בהלוך אך בחזור היה בלבול מסויים עם הנהג שלא הסכים לעצור בצומת רעננה בחזור למרות שכך סוכם עם ישראל. ישראל התערב והכל הסתדר בסופו של דבר. בסך הכל ממליצה :)
עוד
Photo_19195_square_sm

חוות דעת מאת שני רפאלוביץ

דצמבר 30, 2014
חתונה
ביער
השירות של גל טל היה מעולה וגם המחיר היה הכי זול משאר הספקים. גם ישראל שמולו סגרתי את ההסעה היה נחמד מאוד ועזר בהכל וגם החברים אמרו שהנהג היה מקסים ממש! אני ממליצה בחום על החברה!!
עוד