שבלול DJ's
שירותי מוזיקה

4.9

אודות שבלול DJ's

שבלול הוקמה בשנת 1995 ומונה עשרה dj's מהמובילים והמקצועיים בענף, המשלימים האחד את השני ויוצרים נוסחה מנצחת ההופכת כל אירוע ליחיד במינו. מצויינות, דייקנות, מקצועיות ושאיפה לשלמות הן רק חלק מהתכונות המאפיינות אותנו, החל מהטכנאים דרך המשרדים ועד לציוד הטכני. אנחנו יודעים שהאירוע שלכם הוא חוויה של פעם בחיים, מטרתנו היא להיות חלק ממנה ולהפוך אותה לבלתי נשכחת. שבלול dj's מספקת שירותי מוסיקה לאירועים, הפקות, מועדונים ומסיבות. באמתחתנו מגוון פתרונות מוסיקליים יחודיים ומגוונים הנותנים מענה אבסולוטי לכל דרישה, בקשה, או חלום שלכם. בדיוק מאותה הסיבה שאנו לוקחים כל אירוע כחוויה של פעם בחיים, כך גם נתייחס אליו כשיגיע הרגע המתאים, ונדאג להפוך כל אירוע למסיבה שתרצו לזכור לעוד זמן רב.

0 קליפים של שבלול DJ's

0 תמונות של שבלול DJ's

49 המלצות וחוות דעת על שבלול DJ's  
4.9


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.9
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת ענבל כהן על ניר גולדמן

ניתנה לפני 5 חודשים
חתונה
26/12/2023
LAGO
ניר אלוף! עוד מהפגישה הראשונה היה קליק וזרימה טובה. באנו עם הרבה שגעונות ולא בהכרח מוזיקה סטנדרטית וניר ממש זרם איתנו. באירוע קיבלנו כל מה שביקשנו- כל סוגי המוזיקה, המקטעים שביקשנו, כל מה שרצינו היה שם. קיבלנו ים מחמאות על ניר ועל המוזיקה! ממליצים בחום!!!

חוות דעת מאת עופר לפלר על גיל פוקס

ניתנה לפני 11 חודשים
אירוע עסקי
03/08/2023
יורדי הסירה
תודה על ערב מושלם, הבנת הקהל והתאמת המוזיקה לערב המיוחד

חוות דעת מאת סידני סימון על אורי ברונפמן

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
05/02/2023
הגבעה
עושה אווירה שמחה בטירוף, ניגן את השירים החשובים לנו בתזמון מדויק ועשה שיר חופה מותאם בדיוק לגודל המקום בתזמון הנכון

חוות דעת מאת שיר שלום על גיל פוקס

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
18/07/2022
ביער
כבר מהפגישה הראשונה התאהבנו בגיל. גיל גרם לכל האורחים שלנו לקום מהכיסאות ולרקוד במשך כל הערב, האורחים שלנו לא נחו לדקה ואם לא היינו מפסיקים את גיל הוא היה יכול להמשיך עד הבוקר! ממליצים בחום , גיל הוא אלוף!

חוות דעת מאת Liron Karni על אורי ברונפמן

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
28/04/2022
הגבעה
אורי האלוף!!! פשוט תותח על היה קשוב אלינו ולקהל שלנו. בקושי ירדו מהרחבה. עד שהגיע למצב שפשוט הוא אמר במיקרופון לכו לאכול... האירוע נמשך עד 2 בלילה. ממליצים בחום לוהט!