לוז - LUZ
סטילס ווידאו

5.0

אודות לוז - LUZ

אין דבר יותר מספק בעבור צלם חתונות מאשר לדעת שהזוג שצילם מרוצים וזכו למזכרת לכל החיים מהיום החשוב בחייהם. אנחנו עושים הכל על מנת ליצור לכם את הזיכרון הזה, מנקודת מבטנו האישית ובסגנון הצילום הייחודי שלנו. בעבורנו לצלם חתונה הוא להיות חלק מהאירוע, בכל שלב ושלב בו. מעבר לאיכות התוצר, שבעבורנו היא מובנת מאליה, אנחנו שמים דגש ענק על יצירת חווית החתונה הטובה ביותר עבורכם, הנאה ואווירה טובה הם תנאי הכרחי להצלחת האירוע והתיעוד שלו בתמונות.

מידע נוסף

שירותים נוספים
אלבומים מעוצבים:
אלבומים דיגיטליים:
ידוע גם בתור - loz

0 קליפים של לוז - LUZ

0 גלריות תמונות של לוז - LUZ

27 המלצות וחוות דעת על לוז - LUZ  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0
Photo 149106 square sm

חוות דעת מאת נופר ברוקס

ניתנה לפני 19 ימים
חתונה
30/06/2021
קיסר ים
וואוו! שאזי, שראל ותומר, פשוט אלופים! איזה כיף לנו שזכינו שהם ילוו אותנו ביום הזה! צוות מקסים, כייפים, מצחיקים, זורמים, לא לוחצים, מלאי הבנה ופשוט בוויב הנכון! הכי ממליצים!!!!!
Wedding square sm

חוות דעת מאת Bern Att על LUZ

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
10/10/2019
5.91
צוות חם, נחמד וכיפי לחוות איתו יום כלכך מרגש ומלא חוויות. העבודה הנפלאה התחילה לפני המסיבה. ביקשנו לצלם סרטון עם תרגומים שיוקרן באירוע. עבודת ההכנה, הזמינות וההקשבה לבקשתנו היו נהדרים. היה כיף להיות עם כל הצוות ביום החתונה. הם היו מקסימים ומקצועיים. מומלץ בחום כי הם החבר'ה הכי טובים.
Photo 113472 square sm

חוות דעת מאת תהילה דגן

ניתנה לפני בערך 2 שנים
חתונה
07/06/2019
האחוזה
לוז יודעים להפוך כל לוקיישן ולהפוך אותו לאומנות.
Photo 85804 square sm

חוות דעת מאת Michal Oren

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
12/04/2019
הלורנס
עם לו״ז זאת לא הפעם שהמשפחה ״עובדת״ והמלצנו עליהם כבר לחברים רבים מאד שהמשיכו להמליץ עליהם הלאה... מקסימים!!! צוות מקסים!!! רגישים, חביבים, בעלי דמיון וטעם נהדר, מקצוענים. כיף לעבוד עם לו״ז וכל הצוות שלהם. מחכים בסקרנות ליצירות האומנות שהפיקו מהארוע.
Photo 106321 square sm

חוות דעת מאת מוריה פרץ

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
10/04/2019
Terminal
מושלמים!! נעם ויניב תותחי על!! העבירו כל חלק ביום בצורה מיוחדות, התאימו את עצמם לנוכחים ולאווירה והצליחו לגרום לנו להיות סופר משוחררים וקלילים עם המצלמה!! היו נעימים וסובלניים לכל המשפחה!! שלא נדבר על התוצאות!!! ידענו מה אנחנו בוחרים אבל הופתענו עוד יותר כשקיבלנו טעימה - פשוט גאונים ופשוט משהו אחר - אין עוד כמו LUZ מיוחדים במינם!!!!!!