אורי כרמי
צילום סטילס

5.0

אודות אורי כרמי

האהבה שלי היא צילום וכשאתה אוהב את מה שאתה עושה היצירתיות לעולם אינה נגמרת. הייחודיות שלי מראה את היופי שבכם ומביאה את האישיות שלכם לתמונות. אני מכוון אתכם ונותן לכם את הבטחון והרוגע. דרך השלווה שבאה, מתקבלות תמונות שהן חגיגה ויזואלית אומנותית ומענגת השאיפה שלי, יחד עם הצוות המקצועי שאיתי, היא לעזור לכם להרגיש כיף ונוח ביומכם הגדול. אנחנו נהייה שם, אך לא תרגישו בנו, אנו נצלם אך לא תראו אותנו...רק בסוף, כשתקבלו את חומר הגלם, תוכלו לראות איזו עבודה נפלאה עשינו, דבר שיעלה בכם חיוך בכל פעם מחדש… מעבר לצילום ארועים הנני צלם אומנות, כאשר תמונותיי זכו לאזכור כבוד בתחרויות צילום בינלאומיות והוצגו בתערוכות בתל אביב ובניו יורק.
ידוע גם בתור - Ori Carmi, Ori Karmi, ארי כרמי, אורי קרמי

0 קליפים של אורי כרמי

0 גלריות תמונות של אורי כרמי

4 המלצות וחוות דעת על אורי כרמי  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת ערן נוסבאום

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
16/09/2019
מערבה
אורי צלם מקצועי מאוד, מוציא תמונות נהדרות! קיבלנו ממנו מתנה קטנה כמה ימים לפני האירוע שחיכתה לנו בתיבת הדואר, עטופה בעטיפה יפה עם ברכה ממש יפה. ביום האירוע עצמו אורי ממש זורם ומצחיק. באירוע הוא מספיק בולט ובכיף נענה לבקשות צילום. עבד עם שותף בשם שי שעשה את כל תמונות המשפחה והצילומים שלנו עם כל אחד מהשולחנות בסבלנות מרובה. מומלץ מאוד!

חוות דעת מאת אסף

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
02/12/2017
הגלריה
אורי תודה רבה שליוויתם אותנו בחן ובחיוכים באירוע בלתי נשכח! נשמח לשתף שאורי והצוות שלו גרפו המון מחמאות ופרגונים מהאורחים! שילוב של מקצועיות חן זריזות אוירה כיפית ותפיסת הרגעים המשמעותיים בעין המצלמה... מודים לכם המון תמשיכו לעשות מצוות ולשמח זוגות רבים נוספים! ירדן ואסף 2.12.17

חוות דעת מאת אדם פלוטקין

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
15/11/2017
האחוזה
צלם מקצוען אמיתי! קשוב רגוע וכבונוס אחלה איש שיחה! ידע להנחות את יום הצילומים ברמה המקצועית ביותר שניתן. בשלב זה התמונות הראשונות שקיבלנו פשוט תמונות מדהימות הן מזוית האיכות והן מזוית האומנות בצילום. מי שרוצה ראש שקט אמינות ומקצועיות שיפה לאורי ללא התלבטויות כלל!

חוות דעת מאת אילן שרעבי

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
11/08/2017
ג'ונה קלאב
אורי המהמם אתה קוסם אמן ואיש מדהים. זכינו בך בתקופה המיוחדת הזו. אין לנו מילים לתאר כמה אנחנו באמת מודים לך. אלוף האלופים!!! מאחלים צלם מוכשר כמוך לכולם!!! אוהבים מיליונים רומי ואילן.