גילעד משיח
סטילס ווידאו

5.0

אודות גילעד משיח

ידוע גם בתור - gilad mashiah, גלעד משיח, גילעד משיך, גלעד משיך

0 קליפים של גילעד משיח

0 גלריות תמונות של גילעד משיח

7 המלצות וחוות דעת על גילעד משיח  
5.0


איכות ומקצועיות
4.9
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
4.9

חוות דעת מאת רועי יעקב

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
28/08/2022
האחוזה
גלעד איש מקסים, התחברנו איתו לאחר שצילם זוג חברים ביום חתונתם, הגענו אליו והראה לנו דוגמאות מהממות של עבודות שביצע, לאחר שראינו את העבודות ידענו שהמחיר לא רלוונטי מול התמורה שנותן, האיש יודע לצלם תמונות ברגעים מיוחדים יודע לתפוס רגעים שצלמים אחרים לא. הוסיף לנו רחפן ללא עלות והצילומים יצאו מדהימים, כשאתה עושה אירוע אתה רוצה לצידך את הצוות המקצועי ביותר שיודע את המיקומים הטובים ביותר ואת השעות הטובות ביותר לצילום ללא ספק הוא האיש שהייתי בוחר שוב אם הייתי נדרש לכך, המלצות עליו יינתנו לכל הקרובי... עוד

חוות דעת מאת רינת אלמוג ונועם ברכל

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
19/12/2021
RAY
גלעד אדם מקסים ומקצועי בצורה יוצאת דופן! היתה לנו חוויה פשוט מושלמת איתו מכל הבחינות נתן לנו להרגיש הכי נינוחים, טבעיים ויפים והכל באוירה הכי כייפית שיש גלעד אדיב, הגון, שירותי ונותן 300% מעצמו לאורך כל הדרך זה כבר אירוע שני שאנחנו עושים איתו ולא מפסיקים להמליץ עליו לחברים ומכרים צלם מס' 1!!! :) :)

חוות דעת מאת צאלה שצקי

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
18/10/2018
House No.Seven
גלעד בן אדם מקסים ומקצועי, נתן לנו להרגיש הכי בנוח, היה נוכח לאורך כל היום ועשה הכל בכיף ובחיוך! נהנינו מאוד מהצילומים, הייתה אווירה טובה ומצחיקה מומלץ בחום !!!

חוות דעת מאת בן ברינברג

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
04/10/2018
הנחלה
כל הכבוד. מעבר לעבודת צילום מדהימה. לאורך כל הדרך נתן את היחס לאורחים. ובתחומים לפני מתן הרגשת רוגע נינוחה שנוכל להנות

חוות דעת מאת אפרת אתגר

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
02/08/2018
House No.Seven
גילעד בן אדם מקסים ומקצועי, נתן לנו להרגיש הכי בנוח, היה נוכח לאורך כל היום ועשה הכל בכיף ובחיוך! נהנינו מאוד מהצילומים, הייתה אווירה טובה והתמונות יצאו מהממות... לגילעד יש יכולת לתפוס את הרגעים הכי אמיתיים ומרגשים :) ממליצים באהבה!