לא מה שחיפשת?

אין בעיה! יש לנו עוד הרבה ספקים מסוג
מוזיקה שאולי יעניינו אותך

ערן פרחי
תקליטנים - DJ

5.0

אודות ערן פרחי

אני דיג’יי ערן פרחי, ובשבילי מוזיקה היא מהות החיים. אני מתעסק במוזיקה עוד מהיותי ילד, אם בתקלוט במסיבות ובאירועים ואם בהפקות באולפן הביתי שלי. עם למעלה מ-14 שנות ניסיון בתור תקליטן לאירועים וניגונים כמעט על כל במה אפשרית. החל מ חתונות לברים ומועדונים בתל אביב והשרון (רוזה פארקס , רשת ״אוטו״ ופסטיבל ה-אוטופסט שמתקיים כל שנה בצרפת, החוג הצפוני, רוטינה, מנדלימוס, רובי, סולו ואחרים), אירועים עסקיים לחברות הגדולות במשק (שטראוס, פייבר, קרלסברג, קוקה קולה, פיליפ מוריס, ואחרות) ועד לבמות פסטיבל הסטודנטים האגדי פאנג’ויה מול אלפי אנשים. בתור הDJ לחתונה שלכם, אני לגמרי חלק מהאירוע, חושב על השיר המתאים ביותר לנגן עכשיו, בניית הערב ואיך להרים הכי גבוה שאפשר. קריאת קהל היא אומנות בעיני והחלק שאני מייחס לו את החשיבות הגבוהה ביותר. הקהל שונה מחתונה לחתונה וכך גם הדינמיקה שלו, ולכן חשוב לדעת איך להתאים את המוזיקה בצורה הטובה ביותר לחתונה המיוחדת שלכם. המלצה אישית קטנה, כשאתם מחפשים תקליטן לחתונה, חשוב לבחור באדם שאתם סומכים עליו, באופן אישי, שיגיע ויוציא את המקסימום שמח שאפשר מהאירוע והקהל. ... עוד
ידוע גם בתור - ערן פרחי, Eran Farhi

0 קליפים של ערן פרחי

7 המלצות וחוות דעת על ערן פרחי  
5.0


איכות ומקצועיות
5.0
זמינות
5.0
אדיבות ושירותיות
5.0
תמורה להשקעה
5.0

חוות דעת מאת מעיין סבן

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
28/11/2018
ירוק על המים
מספר אחת בענף! העיף את כולם באוויר במשך חמש שעות של טירוף. אוהב את העבודה שלו

חוות דעת מאת עֹמר כחלון

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
06/09/2018
Yono
בן זוגי מכיר את ערן מילדות ועבד איתו לא מעט כעוזר דיג'יי כך שמכיר אותו ואת העבודה שלו היטב. אני לעומתו, לא הכרתי כלל אך גם לא הכרתי אחרים והחלטתי לסמוך על דעתו של בן זוגי. אין ספק שערן הרים לנו את החתונה לרמה אחרת! ערן מאוד מקצועי, מגיע עם כל הציוד הנדרש כולל גיבויים, עם מוזיקה עדכנית ומקפיצה. האירוע היה פשוט מעולה ונמשך עד כמעט 3 בבוקר וגם זה לאחר שסימנו לו שדי מספיק. אורחים ואפילו בעל האולם לא הפסיקו לומר לנו כמה הוא דיג'יי מצוין.

חוות דעת מאת חן מזאה

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
30/08/2018
גן הפקאן
כולם אמרו לנו שהחתונה שלנו הייתה השמחה ביותר שהם היו בה וישר ביררו מי זה הדיג'י המדהים שהרים את כולם. פרחי יודע להתאים את המוזיקה לקהל ולבחור את הרצף הנכון של השירים, האורחים התבאסו שהמסיבה נגמרה וכל הרחבה נשארה מלאה עוד בתום האירוע. אפילו המבוגרים נשארו לרקוד. שווהההה ביותר עשה לנו את החתונה !!!!

חוות דעת מאת עידן דויטש

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
25/05/2018
וויט - White
ערן היה הד'יג'י הראשון וכמובן האחרון שפגשנו לאחר שקיבלנו המון המלצות חמות עליו מראש. הפגישה אצלו בסטודיו הייתה עניינית עם וייבים טובים והכימיה הטובה הורגשה מיד. נתנו לו קצת רקע עלינו על הסגנון שלנו ושל המוזמנים והוא השמיע לנו קצת מוזיקה שקלעה לטעם שלנו ותאמה את החזון שלנו לגבי המסיבה. בתום הפגישה היה ברור לנו שאנחנו רוצים שיהיה הדיג'י בחתונה שלנו ושריינו איתו מיד. ביום האירוע עצמו על אף שכלל ברובו קהל שפוטנציאלית אינו צפוי לרקוד ערן דאג להרקיד את כולם ולמרבה הפתעתינו הרחבה הייתה מלאה לאורך כל... עוד

חוות דעת מאת יובל מני

ניתנה לפני בערך 6 שנים
חתונה
22/03/2018
טראסק
היה פשוט מושלם! סגרנו את החתונה ב4:30 בבוקר! נפגשנו עם ערן כמה פעמים שרק רצינו לפני האירוע הוא היה זמין לכל שינוי או עדכון שרצינו לעשות אפילו ברגע האחרון בשירים ספציפיים.. והוא גם עזר לנו עם כל מיני טיפים שלא קשורים בכלל לחלק שלו באירוע. האירוע היה פשוט מעולה קיבלנו עשרות הודעות שאמרו שמוזיקה הייתה פצצה ושהדיג'יי היה מצויין! הכל היה בדיוק כמו שתכננו איתו.. והכי חשוב נותן הרגשה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות ושזאת עוד דאגה שיורדת לנו מהראש. ממליץ בחום!