אלון משה חי
תקליטנים - DJ

4.8

אודות אלון משה חי

ידוע גם בתור - Alon Moshe Hai

0 קליפים של אלון משה חי

28 המלצות וחוות דעת על אלון משה חי  
4.8


איכות ומקצועיות
4.8
זמינות
4.9
אדיבות ושירותיות
4.8
תמורה להשקעה
4.8
Wedding square sm

חוות דעת מאת ido berkovitz

ניתנה לפני כמעט 2 שנים
חתונה
30/06/2020
חוות אלנבי
אמ;לק - אלון יחזיק לכם את הרחבה חיה לאורך כל האירוע. לפני החתונה כולם אמרו לנו שחשוב לבחור DJ טוב, כי המסיבה זה החלק הכי גדול באירוע (כן, החופה זה החלק החשוב, אבל זה טקס קבוע). על אלון המליצו לנו בחוות אלנבי, וזו הייתה החלטה הכי קלה שהייתה לנו. מהרגע הראשון היה לנו ברור שאלון סופר מקצועי ושאיתו אנחנו יכולים להיות שקטים כי זו תהיה מסיבה אדירה.
Wedding square sm

חוות דעת מאת יאיר זקס

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
31/01/2020
חוות אלנבי
לאלון הגענו דרך המלצה מחוות אלנבי. קראנו עליו המון ביקורות טובות בקבוצות השונות וקבענו איתו פגישה. כבר באותה פגישה ידענו שהוא יהיה הדיג'יי שלנו בחתונה. ישר היה בינינו חיבור - הוא נתן לנו הרגשה טובה, סבלנית ואכפתית. מראש אמרנו לו מה אנחנו אוהבים בכללי בלי להכווין יותר מדי. באירוע ולאחר האירוע אנשים לא הפסיקו לדבר עליו ועל המוזיקה.. כולם אמרו כמה שהיה כיף ומגוון - הוא קלע בול לטעם שלנו והכי חשוב של האורחים. ועוד יותר חשוב, הוא החזיק רחבה מלאה כל האירוע - וזה לא מובן מאליו. אלון, החתונה לא הייתה... עוד
Wedding square sm

חוות דעת מאת tal helfgott

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
12/12/2019
חוות אלנבי
אלון היה מושלם!!! החל מהפגישה המקדימה הוא נתן לנו הרגשה שיש על מי לסמוך. הוא לא שאל איזה שירים ספציפים אנחנו רוצים אלה איזה אווירה בדיוק אנחנו רוצים והוא ידע לתפור את הסטליסט המושלם! בנוסף לכך, הוא הקשיב לבקשות מיוחדות, והכל נענה בחיוב וחיוך. אין עלייך אלון!!!
Photo 123447 square sm

חוות דעת מאת ליאור ימין

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
13/11/2019
חוות אלנבי
אלון מקצועי מאוד, DJ מעולה. הראשון והאחרון שראינו. שמח שבחרנו בו. דאג למוזיקה טובה לאורך כל האירוע ובנוסף להיותו DJ מצויין, הוא גם אחלה בנאדם והיה לנו חיבור מיידי איתו. מומלץ בחום !!!
Photo 118694 square sm

חוות דעת מאת lee zarkor

ניתנה לפני מעל 2 שנים
חתונה
30/10/2019
גני כנען
וואו וואו פשוט וואו! אין מילה אחרת להגדיר את אלון. אלון היה הדיג''י הראשון שהלכנו לפגוש וגם האחרון, אחרי הפגישה איתו לא היינו צריכים יותר לחפש. הוא היה מצד אחד מקצועי בטירוף ומצד שני מגניב מצחיק וחברותי, היה קליל וזורם וישר קלט את הוייבים שלנו. היינו רגועים לגמרי שהוא יעשה לנו אירוע מטורף. וכך היה, אנשים לא ירדו מהרחבה, רקדו בטירוף ועד היום אנחנו לא מפסיקים לקבל פידבקים על המוזיקה המעולה והמסיבה המטורפת שעשינו! אלון תודה תודה תודה רבה שעשית לנו אירוע משוגע ומדהים! אתה פשוט תותח3>