רום הסעות
הסעות לאורחים

4.2

אודות רום הסעות

חברת רום הסעות וטיולים הינה חברה בתחום ההסעות ונותנת שירות 24/7 באדיבות ומהירות עם דגש על דיוק בזמנים. אצלנו תקבלו שירות וייעוץ עם חיוך ומחירים הוגנים. לרשות החברה רכבים חדשים בלבד: רכבים של 10 מקומות, מיניבוסים של 16 או 20 מקומות, מידיבוסים ואוטובוסים עד 60 מקומות הרכבים מפוארים ועומדים בתקנים של משרד התחבורה, הנבדקים ונבחנים באופן שוטף על ידי קצין בטיחות לוודא את תקינותם. הרכבים מאובזרים בטכנולוגיה ומצויידים להנאת הנוסעים ב-WiFi, DVD, מקרר, טלוויזיה, מיזוג אוויר, ונגן מוזיקה בלו-טות'. ביכולתנו לספק נהג דובר אנגלית שוטפת לכל צורך שהוא ואפשרות למדריכי טיולים בשפות שונות. החברה היא חברה שומרת שבת ומותאמת גם לצרכי המגזר הדתי.

מידע נוסף

כללי
סוג השירות: הסעות לאורחים
אזור פעילות: כל הארץ
שירותים נוספים
אוטובוס :
מיניבוס :
ידוע גם בתור - rom

0 קליפים של רום הסעות

6 המלצות וחוות דעת על רום הסעות  
4.2


איכות ומקצועיות
4.1
זמינות
4.3
אדיבות ושירותיות
4.5
תמורה להשקעה
3.9

חוות דעת מאת ניב

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
06/12/2018
הגן בשפיים
שירות מעולה, מקצועי, יוצא בזמן ומגיע בזמן ואפילו אוסף אנשים בדרך :)

חוות דעת מאת כפיר

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
15/11/2018
נתתי דגש בנוגע ליציאה בזמן לנקודת המוצא. הנהג איחר ב15 דק'. בחזור נאמר לנוסעים לעדכן את הנהג כחצי שעה לפני סיום האירוע ואז הוא יגיע בזמן. בפועל הודיעו לנהג חצי שעה לפני סוף האירוע והוא הגיע רק אחרי שעה וחצי ממליץ לוודא את זה מראש מול הספק.

חוות דעת מאת תומר רחניאן

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
15/11/2018
פשוט מושלם השירות האוטובוסים חדשים וממוזגים שירות אדיב

חוות דעת מאת פלא לוי

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
07/11/2018
ויה אירועים | Via events
שכרתי את שרותיו של רום לנסיעה הלוך לאולם יחד עם חבריי ולחזרה הביתה מהאולם. לא הייתה שום בעיה עם הנסיעה הלוך והכל התנהל כשורה ורום באמת בחור סבבה זורם. סיכמנו שיקבל התראה כ-40 דקות לפני שאנו נהיה מוכנים ליציאה חזור הביתה. הבן אדם התברר כאדם לא אחראי, בושה וחוצפה מהמדרגה הראשונה... חברי התקשרו אליו מספר רב של פעמים אך לא ענה לטלפון ככל הנראה כי נרדם ולא שמע את הטלפון... זה היה פשוט בזיוני שאני החתן באירוע שלי צריך לראות את חברי שליוו אותי כל היום תקועים כמו כלבים מחוץ לאולם ומתחילים לשבור את הר... עוד

חוות דעת מאת דיאנה חיימוב

ניתנה לפני כמעט 6 שנים
חתונה
23/05/2018
פורט 15
רום בחור פשוט מקסים!! ההסעות היו חדשות ומרווחות ומאוד נוחות לאורחים שלנו. ניכרים בעיקר הדיוק בזמנים והשירותיות. תענוג! מומלץ מאוד!

מפה והוראות הגעה - רום הסעות

קריית אונו לוס אנג'לס 32
הוראות הגעה

לבאים מכביש 471 :
- עלה על כביש 471
- צא במחלף אונו
- השתלב לשדרות לוי אשכול
- המשך בשדרות לוי אשכול
- פנה ימינה אל לוס אנג'לס
- הגעת ליעד

עוד