הילס - Hills
תקליטנים - DJ

אודות הילס - Hills

ידוע גם בתור - Hillz

0 קליפים של הילס - Hills

0 גלריות תמונות של הילס - Hills

4 המלצות וחוות דעת על הילס - Hills  


חוות דעת מאת אלון בן משה

ניתנה לפני מעל 6 שנים
חתונה
15/02/2018
יורדי הסירה
האירוע בלעדי פיני לא היה מושלם בזכותו האורחים רקדו עד 2 בבוקר נהנהו מכל סוגי המוזיקה וחשוב לציין שפיני היה סבלן איתנו בבחירות הקשיב לנו לצרכים וסיפק את הסחורה במוזיקה ביג טיים ממליץ בחום רבהמחיר היה סביר לחלוטיין ושווה כל שקל חברים אים חתונה בלי הלייס שירותי מוזיקה (נסו ותווכחו)

חוות דעת מאת קרן שמעון

ניתנה לפני מעל 6 שנים
בת מצווה
29/11/2017
חוות אלנבי
ברצוני להודות לפיני התקליטן המקסים שהעביר לכולנו ערב במת מצווה מושלם. היה סבלני עכשווי אדיב והתייחס ברצינות לכל בקשה ובקשה. אין עליך תותח!!!! משפחת שמעון

חוות דעת מאת טל יהלום

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
30/08/2017
חוות אלנבי
את פיני פגשנו לראשונה בביתו כבר על ההתחלה היה קליק ראשוני פיני אדם מקסים קלט מהו הסגנון האהוב עלינו והשמיע לנו דוגמאות של שירים שערך. בלי יותר מדי תהיות סגרנו איתו. פיני הגיע בזמן לחתונה ופשוט שיחק אותה השירים היו טובים לא הפסיקו לרקוד הסגנון היה בדיוק לטעמנו יש לציין שגם נתנו לו רשימת שירים שרצינו שיהיו במהלך החתונה ואכן כך היה.פיני עשה את העבודה בצורה מצויינת ביותר. ממליצים בחום!!!!

חוות דעת מאת סבטה סטשבסקי

ניתנה לפני בערך 7 שנים
חתונה
01/06/2017
אטורה
פגשתי את פיני דרך המלצה של חברה ממש כבר בפגישה הראשונה נוצר בנינו חיבור. בנינו ראיתי את פיני פעם אחת ובפעם הזאת גם סגרתי איתו את האירוע הוא נתן לי תחושה כל כך טובה שאפילו לא הרגשתי צורך ללכת ולראות איך הוא מעביר ארוע וצדקתי לחלוטין פיני הוא מושלם! קשוב מקצועי מרגיש את הקהל הרחבה היתה מלאה כל הזמן וכולם כל הזמן רקדו היו כאלה שאפילו לא הלכו לאכול כי לא רצו לעזוב את הרחבה בגלל שהיה כל כך כיף!