אודות ג'ולי וינו

אני עוסקת ביצירה מגיל צעיר, וכשהתבגרתי ונחשפתי לעולם האופנה היה ברור שעיצוב אופנה יאפשר לי להגשים את משיכתי ליופי ואסתטיקה, כישרוני ליצירה וחוש הסטייל הייחודי לי. למדתי עיצוב אופנה ולאחר מכן התמחיתי באופנת כלות וערב אצל מעצבים מובילים בארץ ובחו"ל. ב-2008 הקמתי סטודיו עצמאי לאופנת כלות וערב בתל אביב-יפו. חזון עיצובי החזון העיצובי שלי הוא מקורי ושונה בנוף האופנה הישראלי; שמלות הכלה שלי מחמיאות לגוף הנשי ומציגות שילוב של סטייל קלאסי עם נגיעות מודרניות וחיבור עז למגמות אופנתיות מהעולם. הכלה שלי היא אופנתית, אלגנטית וזוהרת ויחד עם זאת חושנית וייחודית. השראה החומר הוא מקור השראה בלתי נדלה עבורי ולכן מידי עונה אני מייבאת בבלעדיות מגוון רחב של בדים וחומרים מכל רחבי העולם; רקמות אתניות בעבודת יד מהודו, תחרות ייחודיות מצרפת ובדים עשירים בפרטים ובחריזה מאיטליה. במחלקה מיוחדת בסטודיו שלי, מומחיות במקצוע מעבדות מחדש כל בד ומוסיפות לו פנינים, חרוזים, פאייטים וטקסטורה, ליצירת בד ייחודי לכלות שלי. כל כלה זוכה בדגם יחיד ומיוחד שמלות כלה וערב בעיצובים מקוריים, הן מקור התשוקה שלי. תשוקה... עוד
ידוע גם בתור - Julie Vino

0 קליפים של ג'ולי וינו

0 גלריות תמונות של ג'ולי וינו

5 המלצות וחוות דעת על ג'ולי וינו  
3.9


איכות ומקצועיות
4.1
זמינות
3.5
אדיבות ושירותיות
4.0
תמורה להשקעה
4.0

חוות דעת מאת romi mooseri

ניתנה לפני מעל שנה אחת
חתונה
10/11/2022
חוות רונית
סטודיו מדהים תודה לענבר מנהלת הסטודיו המושלמת ואלונה שליוו אותי לאורך הדרך אתן מדהימות!!! לא היה צורך בהרבה מדידות כי הבנות הבינו את הראש שלי ולא היה צורך לטרטר אותי לסטודיו אין מילים החוויה שלי הייתה מושלמת.

חוות דעת מאת אבישג אורבכול

ניתנה לפני כמעט 5 שנים
חתונה
02/07/2019
ג'ונה
חווית השכרת שמלה מושלמת, יערה העניקה לי שירות מדהים ממש מרוצה מהשמלה!

חוות דעת מאת אדוה קופלין

ניתנה לפני מעל 5 שנים
חתונה
04/10/2018
כוכב הים
בעיית חניה קשה מאוד.

חוות דעת מאת ג'ניה פבלנקו

ניתנה לפני כמעט 7 שנים
חתונה
07/07/2017
Duplex
השמלה יצאה מושלמת היחס מאוד נדיב ונעים.

חוות דעת מאת אלין הדר

ניתנה לפני בערך 7 שנים
חתונה
08/06/2017
נסיה
כשהגעתי למקום של ג'ולי ביפו קיבלו את פני מנהלת החנות ענבר והסטאיליסטית חן. הן היו פשוט אדיבות ומקסימות. מדדתי מספר שמלות ובשמלה הרביעית מצאתי את האחת שלי שישבה עלי כמו כפפה ליד! כמובן שהן הציעו תיקוני אורך ובנוסף השכרת הינומה ושל לחופה שהיו נדירים ביופיים!

מפה והוראות הגעה - ג'ולי וינו

תל אביב - יפו מרזוק ועזר 11
הוראות הגעה

לבאים מנתיבי איילון :
- יש לרדת במחלף קיבוץ גלויות
- המשך בדרך קיבוץ גלויות
- פנה פניה מתונה אל דרך שלמה
- המשך אל מרזוק ועזר
- הגעת ליעד

עוד